Pytania

Gram na trąbce od wielu lat, jestem muzykiem zawodowym. Jako solista występuję od wielu lat grając koncerty między innymi muzyki klasycznej i sakralnej w rożnych świątyniach na całym świcie bardzo mi będzie miło jak uświetnię Państwa Uroczystość Zaślubin moją grą na trąbce Piccolo, trąbce w stroju B i flugelhornie - można posłuchać w zakładce Oprawa Ślubu. W dowód wdzięczności i na dobrą współpracę za to że Państwo wybraliście mnie jako DJ na swoje Wesele (Oprawa muzyczna w kościele) tj. około pięciu utworów trąbka solo z akompaniamentem organ mamy dla Państwa GRATIS !!!

.

Oczywiście tak, jest osobą otwartą i nie boi się kontaktu z uczestnikami zabawy (bo i tacy się zdarzają), oraz potrafi podjąć inicjatywę i dobrze zarządzać własną pracą. Ja prowadzę całą uroczystość weselną od chwili wejścia Pary Młodej na salę, pierwszy taniec, zabawy oczepinowe, podziękowaniach dla rodziców, aż do ostatniego gościa. Całość wieczoru prowadzę w sposób radosny, energiczny, ale z klasą. .

Jak najbardziej. Jestem w stanie samodzielnie przeprowadzać całą imprezę, w tym także zabawy oczepinowe. Posiadam swój autorski styl i plan imprezy. Wszystkie zabawy organizowane są na odpowiednim poziomie i nie krępują uczestników. Młoda Para może także dołączyć swoje własne pomysły i formy zabaw.

Oczywiście. Każdą zabawę możemy uświetnić żywym instrumentem tworząc duety lub tria muzyczne własnej konfiguracji, czego nie da się zrobić gdy zamawiamy cały zespół. Wybierając usługę DJ-ską z dodatkowym muzykiem, można wybrać go na podstawie swojego ulubionego instrumentu, albo stylu. Współpracuję z wieloma muzykami. Zapraszam po więcej informacji na stronę „o mnie”.

Posiadam bardzo dużą i bogatą płytotekę z muzyką rozrywkową od jej powstania po najnowsze hity z list przebojów. Z racji dużego doświadczenia prowadzenia a jednocześnie grania w zespole Laskowski Band potrafię z łatwością dostosować rodzaj muzyki do każdej grupy wiekowej przebywającej na parkiecie. Dodatkowo jako jeden z niewielu DJów mogę uświetnić imprezę poprzez granie na trąbce oraz samodzielne śpiewanie wybranych utworów.

Oczywiście. Wręcz zachęcam do przedstawienia swojej listy utworów. Jednak nie godzę się aby była to lista grana ciągiem przez cały czas trwania imprezy ponieważ wiem z doświadczenia, że to się nie sprawdza. Zawsze obserwuję zachowanie gości i zmieniam muzykę w zależności od sytuacji "na żywo".

Oczywiście jest taka możliwość. Przed imprezą ustalamy z Parą Młodą repertuar dostosowany do oczekiwań i gustów muzycznych, możemy także wykluczyć utwory przez Was nielubiane.

Jak najbardziej tak. Wręcz zapraszam i zachęcam do składania dedykacji, chętnie spełniam życzenia muzyczne oczywiście w ramach dostępnych utworów. Nie pobieram za to dodatkowych pieniędzy.

Najczęściej przerwy na weselach odbywają się tylko na posiłki chyba, że kondycja Gości wymusza częstszy odpoczynek. Przerwy pomiędzy blokami muzycznymi, trwają zazwyczaj około 15 minut. Oczywiście w trakcie przerw gra muzyka w tle. Uroczystość weselna to taka impreza, podczas której integrują się dwie rodziny. Warto dać im czas również na spokojniejsze momenty.

Oczywiście, scenariusz wesela ustalamy wspólnie wg waszych życzeń.

Nie. Nigdy nie piję alkoholu podczas imprezy, ponieważ jestem w pracy. Możecie mieć pewność że Wasze wesele będzie poprowadzone do samego końca z klasą i bez przygód.

Nie. Gram głównie w Warszawie i województwie mazowieckim, ale mogę dojechać w dowolne miejsce w kraju. Wymaga to tylko uzgodnienia kosztów dojazdu i ewentualnych noclegów.

Za opłacenie należności dla ZAIKS odpowiedzialny jest organizator imprezy, czyli Para Młoda. Niekiedy sale weselne mają już tą opłatę uregulowaną, więc warto zapytać o to managera sali.

Cena za usługę jest często zależna od terminu, długości imprezy, odległości i Waszych potrzeb, więc trudno byłoby to ująć w cenniku. Cenę ustalimy podczas rozmowy. Gdy sprecyzujecie mi swoje oczekiwania, będę mógł podać Wam dokładną wycenę. Będzie to też okazja do opowiedzenia Wam więcej, o szczegółach realizacji. Zapraszam więc do kontaktu.

W cenę imprezy wliczone jest moje honorarium (oprawa muzyczna imprezy jako DJ a jednocześnie muzyk grający na trzech instrumentach (trąbka flugelhorn, akordeon), oprawa muzyczna kościoła (trąbka solo plus organy muzyka klasyczna, sakralna), konferansjerka, prowadzenie zabaw i konkursów), profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie adekwatne do miejsca imprezy oraz transport i ew. nocleg.

Rezerwacji terminu można dokonać podpisując umowę i wpłacając zaliczkę. Umowę możemy podpisać na spotkaniu lub uzgodnić warunki i podpisać via e-mail a wpłaty zaliczki można dokonać na konto.

Płatności dokonuje się w momencie sporządzenia umowy. Wpłacacie Państwo zadatek, natomiast pozostałość ustalonej kwoty regulujecie na koniec trwania imprezy.

Dj na wesela i Eventy firmowe
Muzyka jest moim sposobem na życie. Ukończyłem Liceum Muzyczne w Gdańsku w 1991 roku. W latach 1991-2008 byłem trębaczem solistą w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych. Nauka u amerykańskiego profesora Ardasha Marderosiana sprawiła, że świetnie czuję się w dziedzinie muzyki rozrywkowej i jazzowej (gram na trąbce, flugelhorn).
Skontaktuj się ze mną