Ile kosztuje DJ na wesele?

Każda młoda para planując swoją uroczystość zastanawia się ile kosztuje wynajęcie DJa na Wesele. Młodzi zastanawiają się na jaki wydatek powinni się przygotować. Koszt organizacji całej imprezy jest duży, więc w procesie wyboru DJa na wesele cena jest często decydującym czynnikiem. Od czego zależy więc cena jaką życzy sobie DJ za granie na weselu?  Czy warto kierować się tylko ceną za usługę? Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Na te wszystkie pytania postaram się odpowiedzieć w poniższym artykule. Mam za sobą kilkaset zrealizowanych wesel, imprez klubowych i muzycznych eventów więc mogę się podzielić z Wami swoim doświadczeniem. Jeśli jednak nie znajdziecie odpowiedzi na swoje pytanie możecie zadać mi je bezpośrednio w zakładce kontakt.

 

DJ na wesele tańszy niż zespół

Na pewno DJ będzie tańszy niż wynajem całego zespołu. Po pierwsze pracuje sam, więc nie musi dzielić się gażą z innymi osobami. Po drugie większość DJów nie śpiewa i nie gra na instrumentach, dzięki temu wkłada w prowadzenie wesela mniejszy wysiłek fizyczny. W związku z tym cena, jaką DJ zainkasuje za całonocne wesele będzie z pewnością niższa niż w przypadku zespołu.

Ale czy jedna osoba będzie w stanie poprowadzić całą imprezę i zapewnić dodatkowe atrakcje w równym stopniu jak cały zespół? Bez obaw. DJ utwory odtwarza z płyt lub bezpośrednio z komputera i może skupić się w tym czasie na prowadzeniu imprezy jako DJ Wodzirej czy DJ konferansjer zapewniając wszystkim gościom zabawę na odpowiednim poziomie.

Mogę podzielić się z Wami swoim doświadczeniem jako osoba, która od wielu lat posiada także swój zespół weselny. Zapraszam do kontakt.

 

DJ na wesele cena

Młodzi często pytają mnie, czy kwota jaką otrzymali od poleconego DJa za prowadzenie imprezy jest niska czy wysoka. Czy 3000 zł które życzy sobie DJ w Warszawie jest ceną normalną czy zawyżoną? Czy lepiej wybrać DJa z  województwa mazowieckiego, który zaproponował cenę o 1000 zł niższą? Wszystkim radzę, aby przeglądając oferty DJów zwrócili uwagę co wchodzi w zakres usługi. Sugerowanie się tylko najniższą ceną nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zakres usług poszczególnych DJ-ów może różnić się między sobą dość mocno, w takich aspektach jak czas grania, sprzęt, nagłośnienie czy dodatkowe oświetlenie. Część z DJ-ów zaoferuje Wam tylko odtwarzanie nagranej muzyki, a inni poprowadzą imprezę jako wodzirej czy konferansjer. A jeszcze inni tak jak ja, dodatkowo sami zagrają na instrumentach lub zaproszą do wspólnego grania innych dj i muzycy.

 

DJ na wesele koszt

Koszt DJa na weselu może wynieść zarówno 1500 zł jak i 4500 zł. Ale czy niższy koszt wiąże się od razu z niższą jakością? Niekoniecznie. Zarówno Wy jak i goście możecie być zadowoleni z grania tańszego DJa. Często znalezienie dobrego zespołu na wesele jest bardzo trudne – niejednokrotnie bywa tak, że DJ-e to przypadkowi ludzie, którzy na muzyce w ogóle się nie znają. Dlatego tak ważne jest zapoznanie się z ich portfolio, czyli nagraniami, najlepiej wideo, z poprzednich wesel i innych imprez, na których grali. Aby nie być rozczarowanym warto także przejrzeć opinie na forach internetowych lub zasięgnąć opinii znajomych, którzy mieli okazję bawić się przy ich muzyce. Pamiętajcie jednak że każda osoba ma inny gust muzyczny i to co jednemu się podoba niekoniecznie może podobać się Tobie. Możecie też pójść na inną imprezę, które prowadzi DJ, aby na żywo posłuchać jego muzyki.

To co wyróżnia mnie wśród innych DJ-ów weselnych jest to, że jestem zawodowym muzykiem – instrumentalistą. Mogę zagrać jednocześnie na trzech instrumentach lub poprowadzić Waszą imprezę wspólnie z innymi muzykami. Jeśli oczekujecie od DJa czegoś więcej niż tylko zmieniania płyt na konsoli zapraszam do kontaktu.

 

Dj na wesele cennik

Czy cennik DJa na weselu w Warszawie będzie inny niż w innej części województwa mazowieckiego? Oczywiście, kwota może być uzależniona jest od regionu, miejscowości, w której odbywa się przyjęcie, ale cena może zależeć od tego jakim prestiżem i popularnością cieszy się dany DJ.
Jeśli rozważacie skorzystanie z usług DJa z poza Warszawy nie zapomnijcie zapytać czy jest on skłonny przyjechać na wasze wesele, a jeśli tak to czy dojazd jest wliczony w cenę usługi. Może okazać się, że po dopłacie za dojazd cennik DJa z Warszawy jak i z innego miasta okaże się porównywalny.

Jak już wspomniałem muzyka odgrywa na weselu jedną z kluczowych ról. Dlatego też dokładnie i bez pośpiechu powinniście dokonać wyboru, zdecydować kto w trakcie Waszego wymarzonego przyjęcia będzie za nią odpowiedzialny i nie sugerować się tylko i wyłącznie ceną.

Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania zapraszam do kontaktu.

DJ Laskowski

 

Dj na wesela i Eventy firmowe
Muzyka jest moim sposobem na życie. Ukończyłem Liceum Muzyczne w Gdańsku w 1991 roku. W latach 1991-2008 byłem trębaczem solistą w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych. Nauka u amerykańskiego profesora Ardasha Marderosiana sprawiła, że świetnie czuję się w dziedzinie muzyki rozrywkowej i jazzowej (gram na trąbce, flugelhorn).
Skontaktuj się ze mną