profesjonalny-dj-laskowski

DJ Laskowski – dj, konferansjer, trębacz, wokalista

Muzyka jest pasją w moim codziennym życiu. Ukończyłem Liceum Muzyczne w Gdańsku w 1991 roku. W latach 1991-2008 byłem trębaczem solistą w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych. Nauka u amerykańskiego profesora Ardasha Marderosiana sprawiła, że świetnie czuję się w dziedzinie muzyki rozrywkowej i jazzowej (gram na trąbce, flugelhorn). Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez klubowych, wesel oraz różnego rodzaju muzycznych eventów jest gwarancją mojego profesjonalizmu. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu dj-skiego, wysokiej klasy kontrolera, miksera, nagłośnienia oraz oświetlenia-głowy PG Led sprawię, że nasz wspólny wieczór będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Specjalizuję się w muzyce Disco, POP, Smooth-Jazz jednak dzięki szerokiemu repertuarowi zapewnię zabawę zarówno młodszemu, jak i starszemu pokoleniu. Mam nadzieję, do zobaczenia!


SPRZĘT DJ-SKI


W pracy dj-a ważny jest sprzęt, którego oprócz dużej mocy czy doskonałego brzmienia wyróżnia także niezawodność. Wesele, studniówka czy osiemnastka zdarza się raz w życiu i nie da się jej powtórzyć, dlatego pracuję na niezawodnym sprzęcie, który pozwala mi być pewnym, że każda impreza będzie przebiegała bez zakłóceń.


Profesjonalny sprzęt

KONTROLERY I MIKSERY

Bardzo wysokiej klasy kontroler didżejski DDJ- SX2 Pioneer zawsze rozkładam na zbudowanym na zamówienie aluminiowym statywie (stole dj-skim), co sprawia że prezentuje się on dużo bardziej profesjonalnie i estetycznie, niż na zwykłych stołach.

Obok kontrolera dla dj-ów stawiam mixer przeznaczony do grania akustycznego najlepszej włoskiej firmy Montarbo 16 FX stosuje również bardzo miękko brzmiący mikser przeznaczony do muzyki klubowej i disco angielskiej firmy Soundcraft Signature 12.

Wesela warszawa i okolice, dj na wesela

TRĄBKA I FLUGEHORN

To co wyróżnia mnie wśród innych dj-ów to dodatkowa oprawa muzyczna kościoła wykonywana na instrumentach dętych. Do oprawy muzycznej używam Trąbki Bach Stradivarius, trąbki Picolo marki Selmer oraz Flugelhornu firmy Conn Vintage USA.DJ z naglosnieniem

NAGŁOŚNIENIE

Podczas prowadzenia imprezy weselnej wykorzystuję zestaw profesjonalnego nagłośnienia. Najwyższej klasy system nagłośnieniowy Electro-Voice Evolve 50 o mocy 2 x 1000 wat plus dodatkowe dwie sztuki EV ETX 12P 2000 wat i ustawiam je w tzw. Kwadro pozwalają mi być pewnym, że każde wesele czy inna impreza okolicznościowa będzie super brzmieć i przerodzi się w najlepszą muzyczną oprawę. Dwa mikrofony bezprzewodowe BLX Wireless Microphone System – Shure wraz ze statywami, umożliwiają doskonałą i nieskrępowaną okablowaniem zabawę podczas oczepin czy konkursów. Do nagłośnienia dźwięku trąbki i flugehornu służą mi dwa mikrofony bezprzewodowe USA AMT Quantum7, a wokal wspomaga wysokiej klasy mikrofon przewodowy mikrofon przewodowy EV. Obsługując imprezy plenerowe stosuję przenośne nagłośnienie z własnym zasilaniem i mikrofonem bezprzewodowym The Box MBA 75W, najczęściej wykorzystywane przy powitaniu Młodej Pary, przemówieniach w plenerze, czy ślubach w plenerze. Z powodzeniem wykorzystuję je także do nagłośnienia muzyki w przerwie na zewnątrz i wszędzie tam, gdzie nie można zastosować klasycznego źródła zasilania.

DJ z wlasnym oswietleniem

OŚWIETLENIE

Dla podkreślenia nastroju wyjątkowej chwili, oprócz oprawy muzycznej ważne jest także odpowiednie oświetlenie. Dwie ruchome głowy PG LED o mocy 180 wat oraz dwie PG Led Wash 36X18 Wat Ring Zoom umieszczone na trawersach oraz potrójne Led Ligth Bar zaprogramowane komputerowo w systemie DMX tworzą wyjątkowy klimat na sali tanecznej na każdym weselu, studniówce, czy osiemnastce. Pozwala to na uzyskanie profesjonalnych efektów zarezerwowanych do tej pory tylko na profesjonalnych scen.

Dj na wesela i Eventy firmowe
Muzyka jest moim sposobem na życie. Ukończyłem Liceum Muzyczne w Gdańsku w 1991 roku. W latach 1991-2008 byłem trębaczem solistą w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych. Nauka u amerykańskiego profesora Ardasha Marderosiana sprawiła, że świetnie czuję się w dziedzinie muzyki rozrywkowej i jazzowej (gram na trąbce, flugelhorn).
Skontaktuj się ze mną